-Gizle-

Konular
Kısa uygulamalar
Forum
MaxiBlog
MaxiTasarım
Sen de Yaz
MaxiSözlük
Asp scriptleri
Asp programları
Asp hosting
Bileşenler
Kitaplar
Kaynaklar
Pazar alanı
Link diyarı
Destekleyenler
Hakkında
Bize ulaşın
İstatistikler
Reklam
Anasayfa

Linkler
Selim Topaloğlu
AdresMatik.net
MaxiASP.net
SanalCafe
ASP İndir

Merhabalar...

MaxiASP her yenilendiğinde itina ile hazırlanan sayfalardan biri bu sayfa galiba. Çünkü o kadar yorgunluk ve yoğunluk arasında kendimizden biraz bir şeyler anlatabildiğimiz, sıkıntımızı paylaşabildiğimiz yegâne sayfa.

MaxiASP 2000 yılının yazında Türk programcılığına bir nebze olsun katkıda bulunabilmek amacıyla kurulmuştur. Uzmanlık alanı Microsoft'un ortaya çıkarttığı ASP teknolojisi olan MaxiASP; 18 yıldır ziyaretçilerine bu teknoloji konusunda kaynak sağlıyor.

1 makale ve 2 script ile zorlu bir yola çıkan MaxiASP bugün veritabanında 100 den fazla yazı; 500'den fazla script ve on binlerce mesajın bulunduğu forumu ile yoluna devam ediyor.

Bu zorlu yolda desteklediğimiz kadar da desteklendik.Sanıyorum bizi destekleyenlere buradan teşekkür etmek boynumuzun borcu. En büyük destek tabi ki kullanıcılarımızdan geldi. Yaşanan sorunlarda sergiledikleri tavırlar ile hep bizi daha iyiye şartlandıran kullanıcılarımız. Ondan sonra pek tabi ki sponsorlarımız. Bugüne kadar "bulundurma ve alan adı" konusunda bize destek olan (sırası ile) InterCa Internet Hizmetleri, Vargonen Technologies,Progen ve hali hazırda sponsorumuz olan Radore Hosting'e teşekkürü bir borç biliyoruz. Ayrıca "donanım sponsoruımuz" olan Mavi Bilgisayar'a da teşekkürlerimizi iletiyoruz. Aslında adı sayılamayacak kadar çok kişi var teşekkür borcumuz olan. Bizi tanıtan dergiler, TV Programlar; herhangi bir şekilde yardım eden kişiler...

En son teşekkür de yönetici kadromuz (nam-ı diğer MaxiASP Web Team) . Değerli zamanlarını bu siteye ayıran, ilgilenen ve bu sitenin bir çok kahrını çeken tüm yöneticilerimize teşekkür ediyoruz.

Biz yarın yine, daha iyi bir MaxiASP için çalışıyor olacağız, sizi de çalışmalarımızın sonuçlarını görmek için MaxiASP'ye bekliyoruz.

Bahadır ARSLAN
Site Sahibi

Kullanıcı adı:
Şifre :
Beni Hatırla :
 
Şifremi unuttum
Yeni üye
Yardım

atam izindeyiz...
1) Hazir Site
2) Çoklu Anket
3) angelo-emlak v1.0
4) BySaNCak iletişim Formu
5) E-Ticaret
1) Video Youtube
2) Video Youtube
3) kırıkhan portal
4) HOSTİNG OTOMASYONU (Ücretli)
5) Trc0der Reklam Sistemi v1.0
Kelime:
Sizden başka kimse yok

Alan adı ve bulundurma : Radore
Donanım Sponsoru : Mavi Bilgisayar

© Copyright 2000 - 2004 Tüm hakları saklıdır.

powered by : MaxiASP web team